Relatiebeheerders

Bij Helder krijgt u een eigen contactpersoon, die u het heldere financiële (in)zicht geeft dat u nodig hebt om met een goed gevoel de juiste beslissingen te nemen. Het uiteindelijke resultaat: u kunt slimmer genieten van uw geld.

ADVIES AAN HUIS
Maak nu een afspraak
Specialisten financieel advies
Christian Ghysebrechts
"Uw dromen gieten wij in een plan met een doelstelling."

  christian.ghysebrechts@helder.eu

Geert Van Emelen
“Mijn ambitie? Voor elke klant de zaken regelen alsof het voor mijn eigen familie is.”

  geert.vanemelen@helder.eu

Bregt Winters
" ’s Avonds om 20u aan de keukentafel van de klant tekenen wij plannen uit, hier maken we het verschil"

  bregt.winters@helder.eu

Hedwig Vantongerloo
“Als een bekwame financiële gids complexe zaken vereenvoudigen, dat is Helder!”

  hedwig.vantongerloo@helder.eu

Joris Vanhove
"Als financiële gids schetsen we voor de klant verschillende pistes, geven wij hun inzicht, zodat ze met een goed gevoel beslissingen kunnen nemen in de blackbox van de financiële wereld.

  joris.vanhove@helder.eu

Kevin Deglin
“Goed advies heeft een gezicht en een stem. Bij Helder praat u altijd rechtstreeks met uw persoonlijke financiële gids.”

  kevin.deglin@helder.eu

Kobe Veyfeyken
“We zeggen wat we doen en we doen wat we zeggen. Dat is Helder!”

  kobe.veyfeyken@helder.eu

Slimmer genieten, helder advies
Maak nu een afspraak voor financieel advies op maat